Novoroční dárkobraní – 14.1.2017

Novoroční dárkobraní

Přednášky a semináře

sobota 14.1.2017
od 9:00

Iyengar jóga
SM systém
Čchi kung
Pilates
Vital 55+
Shaolin jóga
Tai Chi

24 HODIN UKÁZKOVÝCH LEKCÍ, SEMINÁŘŮ A PŘEDNÁŠEK ZDARMA !!!

Program Zelený sál
9:00 – 9:45 – Iyengar joga dospělý (vhodné pro rodiče a v modrém sále souběžně děti – jogínci)
10:00 – 10:45 – Iyengar joga – senioři / dospělý
11:00 – 11:45 – Vital 55+
12:15 – 13:45 – Cyklická žena – přednáška
14:00 – 14:45 – Bioregulační medicína, aneb jak přežít ve zdraví – přednáška
15:00 – 15:45 – Iyengar joga – dospělý
16:00 – 16:45 – Iyengar joga – dospělý
17:00 – 18:30 – „Partnerství a já“ – seminář
18:45 – 20:15 – Kotodama – hlasová a zvuková meditace
20:00 – s přespáním a sdílením v sobotu dopoledne „Práce se Sny“ – seminář

Program Modrý sál
9:15 – 10:00 – Jogínci – joga pro děti
10:15 – 11:00 – Pilates
11:15 – 12:00 – Tai chi
12:15 – 13:00 – Jogínci – joga pro děti
13:15 – 14:00 – SM systém
14:15 – 15:00 – Iyengar joga – senioři / dospělý
15:15 – 16:00 – Vital 55+
16:15 – 17:00 – Čchi kung
17:15 – 18:00 – Tai chi
18:00 – 19:00 – Shaolin joga
19:15 – 20:00 – SM systém
20:15 – 21:00 – Iyengar jóga nebo SM systém (podle zájmu)

!! Ukázkové lekce i přednášky mají omezený počet míst!! Rezervujte si lekci na rezervace@viara.cz nebo telefonicky 775 422 445 !!

Info k Tai či (tchai ťi čchuan)
Tradiční forma čínského bojového umění, která je dnes velmi oblíbená především pro svůj významný přínos pro zdraví – fyzické, mentální i duchovní. Je vhodné pro všechny věkové kategorie.

Info k Šaolinská jóga (tchun z´ kung)
Pohybová i statická fyzická a dechová cvičení ve spojení s koncentrací na části těla, akupunkturní body nebo energetická centra. Cviky jsou jednoduché uvolňují a posilují tělo, mysl a ducha.

Info k semináři Partnerství a já
přednáší Mgr. Pavel Veselý – psycholog, věnuje individuálním terapiím a sebe-rozvojovým skupinám.
Ve ViaRa studio povede od února cyklus PARTNERSTVÍ A JÁ, pro který čerpá z vlastní terapeutické praxe.
Více informací o přednášce bude v samostatné události na CYKLUS Partnerství na těchto stránkách

Info k přednášce Bioregulační medicína, aneb jak přežít ve zdraví
Schopnost adaptace organismu na jakoukoliv zátěž je základní podmínkou života a zdraví. Umíme zjistit stresovou zátěž člověka, stav, funkce a rezervy jeho autonomního nervového systému, který zajišťuje rovnováhu organismu – homeostázu.
Ovlivněním efektivity autonomního nervového systému, obnovení jeho snížených nebo zcela ztracených regulačních schopností můžeme významně zlepšit zdravotní stav při různých civilizačních onemocněních.
Přednáší MUDr. Petr Kadleček

Info k přednášce Cyklická žena
Střetnutí v kruhu žen s přednáškou a rozhovorem o ženské cykličnosti. Mluvit budeme o životních obdobích ženy, o postupnosti, kterou náš ženský vývoj má, o měsíčním cyklu a o našem spojení s přírodním cyklem. K tomu přidáme tanec ženské cykličnosti a získáme zkušenost spojenou s tělem a vnímáním svojí proměnlivostí. Setkání ukončíme krátkou reflexí na zážitek.
1 a 1/2 hodiny.
přednáší Jana Vaculčiaková

Info k ukázkovým lekcím Vital 55+
Pohybový program je složen ze cviků na posílení a protažení svalů a zlepšení stavu páteře. Vychází se z rehabilitačního a zdravotního cvičení, strečinku, pilatesu, jógy. Cvičí se jak vleže na zemi, tak v různých sedech i ve stoji. Používají se i pomůcky, které provedení cviku někdy ulehčí a někdy pekelně ztíží. Cvičící skupině seniorů je skladba cvičení „ušitá“ na míru.

Info k Zvukové meditaci Kotodama
Práce se zvukem, resp. vlastním hlasem je v současné době jeden z nejmocnějších a nejdostupnějších nástrojů osobní psychohygieny. Kotodama je specifická forma muzikoterapie, kdy se naučíme používat vlastní hlas k očistě, harmonizaci, integraci, relaxaci a léčení. Takto vytvořené frekvence zasahují naše fyzické, mentální, emoční i spirituální tělo. Tyto techniky a poznání pak může každý ihned používat v každodenním životě. Svůj hlas máme kdykoli k dispozici. Techniky, které Kotodama učí, jsou ve své jednoduchosti mocné a příjemné. Praktikováním Kotodamy budujeme a posilujeme sebedůvěru, samostatnost, vnímavost, radost, schopnost sebeléčení, klid a vnitřní sílu.
vede Štěpánka Rudolfová

Info k semináři Práce se sny
Formou ochutnávkového Nočního povídání do usnutí s přespáním v sále ViaRy se budeme věnovat tématu PRÁCE SE SNY. Jedná se o zcela nový formát sdílení a předávání informací.
V sobotu 14 ledna se uskuteční ochutnávkové Noční povídání do usnutí. Je to nová a netradiční forma sdílení a předávání informací a zkušeností, díky níž snáze proniknete např. do podstaty cílené práce se sny … a práce s vědomím obecně. Tato nová forma sdílení je kombinací semináře, workshopu, her, povídání, sdílení (a hlavně pohodičky, ..). To vše při svíčkách, kávě, čaji, sušenkách s dobrou a uvolněnou večerní a noční náladičkou. Kdo nechce využít karimatku a deku z ViaRy tak si donese karimatku a přikrývku svojí (případně něco malého na zobání). Především si doneste zvídavost a zájem dozvědět se něco nového a chuť sdílet energie a informace s ostatními hledajícími. Co budeme dělat? Zahrajeme si hru Vesmírný věštec, která nám přinese odpověď Vesmíru na naši otázku. Později si zameditujeme na srdeční čakru, abychom vyrovnali energie a nebyli moc přepovídaní a zahlcení „mentálnem“, protáhneme si kosti, abychom okysličili krev a nebyli celí dolámaní od nečinnosti, prostě budeme naslouchat nejen druhým, ale i sami sobě. Druhý den ráno / dopoledne si ukázkovou formou rozebereme a interpretujeme nějaké vybrané sny, abychom nově získané informace rovnou použili v praxi.
NÁVAZNÝ CYKLUS: Po ochutnávkovém Nočním povídání do usnutí bude následovat cyklus deseti akcí PRÁCE SE SNY – viz samostatná událost
Seminář Práce se sny vede Jirka Veselý


ViaRa s.r.o. Studio fyzické a duševní pohody :-))
Poštovská 3, 602 00 Brno | +420 775 422 445 | rezervace@viara.cz
www.viara.cz | facebook.com/VIARAstudio/

Napište nám

Obraťte se na nás s připomínkami, dotazy nebo se objednejte na kurz.