Seminář: Léčení dítěte v nás – 18.1.2017

Léčení dítěte v nás

Mgr. Pavel Veselý

seminář pro muže i ženy

18.1.2017 | 19:00 – 21:00

Seminář o nalezení radosti, sebe-lásky, sebe-hodnoty a sebe-úcty

Každý z nás byl dítětem, dokonce i tehdy, když si na své dětství nepamatujeme. Naše prožitky z dětství si neseme v sobě, ať už vědomě, či nevědomě. Máme v sobě uloženo, jak k nám přistupovali naši rodiče, ale i to, jak jsme k sobě přistupovali my samotní. Naše přání, touhy, zklamání, radosti i bolesti, způsoby reagování, prožívání a řešení situací.

Občas se něco z toho prodere na povrch a působí v naší dospělé současnosti. Mnohdy ve vztahu k partnerovi, k sobě samotnému, ale i ve vztahu k vlastním dětem (tohle možná známe od svých rodičů) …

Můžeme vědomě objevit dítě uvnitř nás, zjistit, jak se cítí, jaký k sobě máme vztah, zda se vůbec vnímáme. Když se spojíme s dítětem v nás, spojíme se tím sami se sebou, jsme stabilnější. Věnujeme pozornost, lásku a péči sami sobě, nečekáme na záchranu od jiné osoby někde zvenku.

Jde o cestu hluboké vnitřní transformace vedoucí k přijetí vlastní zodpovědnosti za svůj život. Získáme velkého malého přítele – sami sebe v dětském věku. Začneme být spokojenější, hravost a tvořivost se stává přirozenou součástí života …

Na večerním semináři se budeme tomuto tématu věnovat prakticky, nahlédneme tak daleko, jak to v daném čase pro každého bude možné.

Ze zpětných vazeb na víkendový seminář

Seminář mi přinesl obrovskou životní zkušenost. Zvláštní pohodu, klid, rozvahu, silné prožitky svého vnímání, klid na duši. Najednou vnímám duši s tělem, jako celek. Ráda se vracím k cvičením, které jsme dělali. Využívám rukou k propojení a navázání kontaktu se sebou. Je to báječné a velmi jednoduché. Pavle, je velmi obtížné to vše popsat. Tolik příjemného a pozitivního jsem dlouho neprožila a s velikou pokorou a chutí si to vychutnávám. Byl to báječný víkend s lidmi, kteří mne obohatili o životní sílu a otevřenost.
Moc si toho vážím. Děkuji, Alča.

Při tomto semináři jsem pochopil, že mysl je moje součást a netřeba proti myšlenkám bojovat. Naopak nyní vím, že mysl je úžasná a dovede být skvělým pomocníkem v běžném životě. Díky břichu vnímám víc sám sebe, více se cítím být sám sebou, cítím jistotu. Spojení obou částí mi usnadnilo život tím, že se mi lehčeji rozhoduje v běžném životě a jasněji vyhodnocuji myšlenky, pokud mne osloví nebo je nechávám jen projít a odeznít.
Děkuji 🙂 Pet

Děkuji, že jsem v sobě nově objevila úctu a uznání mysli, která mi umožňuje srozumitelně vyjádřit, co cítím, co potřebuji … Prožívám a užívám si přijetí myšlenky – slova JÁ JSEM. V břiše nově objevuji dělohu… pobyt v jejím třpytivém prostoru je pro mne léčivý. A to vše objímá srdce. Děkuji všem, se kterými se na této cestě potkávám.
Děkuji 🙂 Jana

Cena:
200,- Kč

Platba:
Rezervace semináře na e-mail: rezervace@viara.cz (omezená kapacita účastníků na semináři).
Platba hotově přímo ve studiu ViaRa.

ViaRa s.r.o. Studio fyzické a duševní pohody :-))
Poštovská 3, 602 00 Brno | +420 775 422 445 | rezervace@viara.cz
www.viara.cz | facebook.com/VIARAstudio/

Seminář vede brněnský terapeut Mgr. Pavel Veselý, který se dlouhodobě věnuje skupinám a individuálním terapiím.
Intenzivně se tímto tématem budeme zabývat později na třídenním semináři.

Napište nám

Obraťte se na nás s připomínkami, dotazy nebo se objednejte na kurz.