Seminář: Rodinné konstelace – 15.1.2017

Rodinné konstelace

Mgr. Pavel Veselý

15.1.2017 | 9:00 – 18:00

Seminář pro změnu a řešení různých témat v mezilidských vztazích.

Konstelace odhalují skryté příčiny a souvislosti našich potíží – v oblasti vztahů, zdraví, práce atd. Ukazují, co na nás působí, aniž o tom víme – z našeho života nebo z našeho rodu. Umožňuji okamžitou změnu – v takové míře, jak si to dovolíme.

Každý účastník má prostor pro vlastní konstelaci, pro vlastní téma. Předchozí zkušenosti s konstelacemi nejsou potřebné.

Obecné příklady témat, se kterými přichází klienti na konstelace:

  • Vztah s partnerem/partnerkou.
  • Různá pracovní a finanční témata.
  • Zdravotní stav – vlastní nebo dítěte.
  • Vliv vztahu s rodiči na vlastní partnerský vztah.
  • Vztah s dítětem – před narozením, po narození.
  • Rozvody, rozchody, děti z předchozích vztahů v novém vztahu.
  • Samovolné potraty, interrupce – vliv na děti a na vztah, vyrovnání.

Seminář vede brněnský terapeut Mgr. Pavel Veselý, který se dlouhodobě věnuje skupinám a individuálním terapiím.

Ze zpětných vazeb na víkendový seminář Mgr. Pavela Veselého: Jak to muži mají

Seminář s Pavlem byl naprosto super! Otevřel mi oči ve spoustě pohledech na muže. Ale co mi dal nejvíc, byly praktické ukázky a zkoušení si toho, jak s mužem komunikovat, abych nekomunikovala kriticky a útočně. Hodně mě to naučilo. Nebylo a není to snadné, ale díky tomuto semináři si to uvědomuji a dokážu to zachytit a změnit. Krátká konstelace byla super, možná bych jich zahrnula víc. Těším se na další semináře s Pavlem!:)
Kiara

Seminář se mi líbil. Uvědomila jsem si, jak věci vypadají jinak a mnohdy funkčně, když je na ně nahlíženo bez emocí. Bohužel ty emoce jsou sice zbytečné, ale nedílné 🙂 Takže hlavní závěr pro mě osobně je nenechat se unášet, být vůči mužům shovívavější. Spousta okolností, které se na semináře probíralo ukázalo, že vztahy k mužům máme naučené a jako každý zlozvyk, je někdy těžké modelové situace překonat. Nebylo to vlastně zdaleka jen o mužích, bylo to především o nás samých. Ačkoliv jsem na seminář šla spíše ze zvědavosti, v průběhu semináře jsem si uvědomila kolik bych toho s Pavlem vlastně potřebovala probrat … Takže dobře strávená neděle ve víru souvislostí 🙂
Děkuji. Markéta

Seminar byl pro me velmi zajimavy a spoustu veci jsem si uvedomila (zejmena co se tykalo veci, ktere si nesu od svoji maminky ve vztahu k tatinkovi a ktere jsem nevedome opakovala). Tak, jak jsi ho mel strukturovany (zacinat s ocekavanim od seminare, vlastnimi dotazy a mensi konstelaci do rodin kazde z nas, teorie a dotazy), bylo genialni a ten individualni pristup k nam vsem taky. Obohacujici bylo videt i jak to maji s muzi jine zeny. A uzasne je, ze to vlastne bylo o muzich jen z casti, protoze vsechno zacina u nas samotnych. Odnesla jsem si spoustu praktickych veci, ktere vyuziju nejen v komunikaci se svym partnerem, ale i s muzi obecne. Byly jsme dost tezka skupina a udrzet to po celou dobu muselo byt hodne narocne. Takze i za to dekuju.
Žaneta

Cena:
1.200,- Kč


Rezervace semináře na e-mail: rezervace@viara.cz (omezená kapacita účastníků na semináři).
Pro potvrzení rezervace je nutné zaplatit celou částku nebo zálohu 50% bankovním převodem nebo hotově přímo ve studiu ViaRa.


Platba:
před platbou je nutné poslat objednávku semináře na e-mail rezervace@viara.cz
(omezená kapacita účastníků na semináři)
• hotově přímo ve studiu ViaRa
• bankovním převodem na účet 2500972315/2010 – FIO BANKA,
Variabilní symbol 15012017. Do poznámky – příjmení + ROD KON.
Pro závaznou rezervaci místa je potřeba uhradit celou částku nebo zálohu 50%.


ViaRa s.r.o. Studio fyzické a duševní pohody :-))
Poštovská 3, 602 00 Brno | +420 775 422 445 | rezervace@viara.cz
www.viara.cz | facebook.com/VIARAstudio/

Napište nám

Obraťte se na nás s připomínkami, dotazy nebo se objednejte na kurz.