Sifu Pavel Kala

Lektor

Sifu Pavel Kala

Profesní údaje

Lektor
Čchi Kung
Tai Chi
Kung Fu Panda
Shaolin Kung Fu

S tréninkem bojových umění začal v roce 1974. V 11 letech se začal zajímat nejdříve o judo a o dva roky později také o karate, kterému se věnoval až do roku 1989. Kung fu se věnuje od roku 1987. Za 25 let tréninku kung fu cvičil několik stylů a učil se od více učitelů, které má v úctě a je jim zavázán. Největší vliv na něj měli Sifu Carlos Moreira (Barcelona) [shaolin, qigong atd.] a především Sifu Chen Shi Hong (Vídeň) [chen taiji, shaolin, qigong a další], pod jehož vedením začal studovat v roce 1992 a udržuje s ním kontakt doposud. Kromě bojového umění se Pavel Kala více jak 20 let věnuje Tongzigongu (taoistická a buddhistická jóga) jako samostanému systému i jako součásti cvičení čínského kungfu.

Osobní údaje

Adresa: ViaRa studio, Poštovská 3, Brno
Telefon: +420 775 422 445
E-mail: info@viara.cz

Napište nám

Obraťte se na nás s připomínkami, dotazy nebo se objednejte na kurz.

Hodnocení z facebooku: www.facebook.com/VIARAstudio

Skvělé místo, kam ráda chodím doplňovat energii. Studio je s láskou a vědomě zařízené, SOUVISLOSTI najdete všude, i v barvě nábytku ;-). Zkušení lektoři, kteří ví, co dělají.

Iva Capkova

Fajn profi studio s perfektnim pristupem ke cviceni.

Petra Štěrbáková Täuberová
Petra Štěrbáková Täuberová

Taky jsem byl přesvědčený, že nejlepší pohyb je jakýkoli sport tzv. "do mrtva". Mám to rád. Ale přiznávám, že po prvních lekcích jógy svůj názor měním. Ono to totiž není jen o tom pohybu, ale i - a hlavně - o hlavě. Díky moc za otevření dalších dveří...

Aleš Řiháček
Aleš Řiháček

jako naprostý začátečník jsem byla nadšená, určitě budu ráda chodit - paní Jana je SUPER!!!

Alena Novotná
Alena Novotná

Výborné protahovací cvičení s maximálně rehabilitačním účinkem, které jistě ocení nejen ti, jenž mají sedavé zaměstnání, sportovci či lidé trpící bolestmi zad.

Roman Vágner
Roman Vágner